2Br Cozy Central Apartment With Amazing Sea View!

  • 90 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το 2Br Cozy Central Apartment With Amazing Sea View! Κωνσταντινούπολη διαθέτει βεράντα και απέχει 17 λεπτά με τα πόδια από το Μπλε Τζαμί. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Αυτό το κατάλυμα παρέχει στους επισκέπτες βεράντα, κουζίνα και σαλόνι, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα παρέχει στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες στο μπάνιο.

Oι παροχές μαγειρέματος περιλαμβάνουν πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο.

Η Αγία Σοφία απέχει περίπου 1 χλμ. από το διαμέρισμα. Το Τέμενος Küçük Ayasofya βρίσκεται σε απόσταση μόνο 9 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται περίπου 1,1 χλμ. από το Τέμενος Pertevniyal Valide Sultan. Το 2Br Cozy Central Apartment With Amazing Sea View! απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Kumkapi

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 2Br Cozy Central Apartment With Amazing Sea View! Κωνσταντινούπολη
Afrodit Apart
Τιμή μόνο για κινητά

Afrodit Apart

32 μ από το κατάλυμα
USD 42 USD 38
ανά νύχτα
Pequena Casa Apart
Τιμή μόνο για κινητά

Pequena Casa Apart

8.2
Πολύ καλό 147 σχόλια
53 μ από το κατάλυμα
USD 100 USD 90
ανά νύχτα
Ottoman Design Apartments
Τιμή μόνο για κινητά

Ottoman Design Apartments

61 μ από το κατάλυμα
USD 93 USD 84
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΚωΝσταΝτιΝούποΛης Sabiha Gokcen
    42 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Kumkapi Train Station
    200 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Πρόσβαση στο Διαδίκτυο - Συμπληρωματικό
    • Wi-Fi στα δωμάτια

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 13:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας34-5324
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το 2Br Cozy Central Apartment With Amazing Sea View!;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το 2Br Cozy Central Apartment With Amazing Sea View! περιλαμβάνουν Τέμενος Νουρουοσμανιγιέ, που απέχει 13 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το 2Br Cozy Central Apartment With Amazing Sea View!;
      Η τιμή κράτησης στο το 2Br Cozy Central Apartment With Amazing Sea View! θα είναι 75$.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το 2Br Cozy Central Apartment With Amazing Sea View!;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το 2Br Cozy Central Apartment With Amazing Sea View! περιλαμβάνουν Sandal Restaurant και Afrodit Restaurant και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμη η σύνδεση στο Ίντερνετ στο το 2Br Cozy Central Apartment With Amazing Sea View!;
      Όχι, στο το 2Br Cozy Central Apartment With Amazing Sea View! δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 90 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΚωΝσταΝτιΝούποΛης Sabiha Gokcen
    42 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Kumkapi Train Station
    200 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    2Br Cozy Central Apartment With Amazing Sea View! Κωνσταντινούπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο